Yabancılar Delhi'deki Chhatarpur yolunda soyuldu ve yırtık kıyafetlerle bırakıldı | Dünya

İddiaya göre köpeği gezdiren iki adam, 27 yaşındaki Ugandalı bir kadına saldırdı, ona saldırdı, elbiselerini yırttı, kafasına taşla vurdu, onu soydu ve Chhatarpur çiçek pazarı yakınındaki bir sokakta kanlar içinde bir saatten fazla bıraktı. Perşembe akşamı Güney Delhi'de, konuyla ilgili polis yetkilileri Cuma günü yaptığı açıklamada, olayla ilgili şunları söyledi:

Kelepçeler – kelepçeler

İki şüpheli, cüzdanını yağmaladıktan sonra olay yerinden kaçtı. ₹Polis, Cuma günü Chhatarpur yakınlarındaki Satbari köyünde 800 kişinin gümüş yüzükle tutuklandığını ve bu kişilerin de soyulduklarını söyledi.

HT, her zaman, her yerde kriket yakalamanın tek adresi olan Crick-it'i tanıtıyor. Şimdi keşfedin!

Mehrauli yakınlarındaki Chhatarpur'da kiralık bir evde yaşayan kadına, onu fark eden bisikletli iki adam yardım etti, yoldan geçenlerden yardım istedi ve polise de haber verdi. İki adamdan biri olan 25 yaşındaki Sahil Khan, yaralı Ugandalı kadının bulunduğu bölgenin uzak ve yarı aydınlık olduğunu söyledi.

“Akşam 23.30 civarında amcam Danish Khan ve ben bir düğüne katılmak için bisikletlerimizle Satbari köyüne doğru yola çıktık. 100 Feet Road'daki çiçek pazarını geçerken kadın ona yardım etmemizi işaret etti. Dillerini anlayamadık. Bu sırada bir kamyon da durdu ve biz de kamyon şoförünün elinden bir bez alıp üzerini örtmesine yardım ettik. Polis ekibinin gelip ifadesini almasının ardından oradan ayrıldık” dedi.

Polis Komiser Yardımcısı (Güney) Ankit Chauhan, “Kadın, saat 22.45 sıralarında çiçek pazarından evine kadar patikadan yürüdüğünü söyledi. Arkasında köpeği olan iki adam yürüyordu. Onu arkadan yakaladılar ve saldırdılar” dedi DCP.

Yaralı Ugandalı kadına göre, Mehrauli polisinde Hindistan Ceza Kanunu'nun 394, 354B ve 34. Maddeleri uyarınca soygun, saldırı veya soyunma niyetiyle ve ortak niyetle cezai güç kullanarak bir kadına gönüllü olarak zarar verme vakası kaydedildi. istasyon. Şüphelilerin kimliklerinin belirlenerek yakalanması için çok sayıda ekip oluşturuldu.

“Şüpheliler Manoj Kinnu (24) ve Rinku Kashyap (26) Satbari köyünden tutuklandı. Her ikisi de uyuşturucu bağımlısı” diye ekledi Chauhan.