Delhi'de bir adam kadını öldürdü, 10 yaşındaki oğlunun kanını aldırdı | Dünya

Delhi Polis yetkilileri Salı günü yaptığı açıklamada, 28 yaşındaki bir adamın, Dwarka'da 30 yaşındaki bir kadını “başka erkeklerle” telefonda konuştuğu için boğarak ve ardından onu merdivenlerden aşağı iterek öldürdüğünü söyledi. Katil olduğu iddia edilen kişi, kurbanın on yaşındaki oğlunu olay yerindeki kanı temizlemeye zorladı.


Kurban cumartesi sabahı komşular tarafından merdivenlerin yanında yatarken bulundu ve hastaneye kaldırılarak öldüğü açıklandı. (Temsili görsel)

Soruşturma yetkilileri, Uttar Pradesh'teki Sitapur'dan sanık Sanjay Singh'in kurbanla evlilik dışı bir ilişkisi olduğunu ve kocası şehir dışındayken Dwarka'nın 23. Sektöründeki evinde kuzeni gibi davrandığını söyledi.

HT, her zaman, her yerde kriket yakalamanın tek adresi olan Crick-it'i tanıtıyor. Şimdi keşfedin!

Soruşturma hakkında bilgi alan üst düzey polis yetkililerine göre Sanjay 15 Nisan'da tutuklandı ve suçu itiraf etti.

Polis Komiseri Yardımcısı Ankit Singh, tekrarlanan aramalara ve kısa mesajlara yanıt vermedi.

Cinayet Cumartesi günü erken saatlerde, Sanjay'in Cuma günü evine gelmesinden saatler sonra meydana geldi. Kurban cumartesi sabahı komşular tarafından merdivenlerin yanında yatarken bulundu ve hastaneye kaldırılarak öldüğü açıklandı.

Yukarıda adı geçen polis memurlarına göre Cuma günü gece yarısı civarında Sanjay, kurbanın evine geldi ve onun “başka erkeklerle” telefonda olduğu iddiasıyla tartışma çıktı. Sanjay polis yetkililerine onun başka ilişkilere karıştığından şüphelendiğini söyledi.

Ardından gelen kavgada Sanjay kadını boğdu ve ardından onu merdivenlerden aşağı itti. Bir kopyası HT tarafından görülen, davaya ilişkin ilk bilgi raporuna (FIR) göre, mağdurun 10 ve 8 yaşlarındaki iki çocuğu üst kattaki bir odada uyuyordu..

FIR ayrıca Sanjay'in kadının 10 yaşındaki oğlunu uyandırdığını ve onu annesinin merdivenlerden düşüp öldüğüne ikna ettiğini de belirtiyor. Polis, Sanjay'in çocuğu annesinin cesedini görmeye götürdüğünü ve daha sonra çocuğun kanını yıkattığını söyledi.

FIR'a göre çocuk “korktu” ve “amca” dediği Sanjay'e inandı.

FIR, “10 yaşındaki çocuk vücudun yakınındaki kanı temizledi ve ardından kana bulanmış bezi çöp kutusuna attı” dedi.

Kurbanın vücudunu inceleyen doktorlar, kafasında ve boynunda çok sayıda yara izi görüp polise haber verdi, ancak Sanjay olayın bir kaza olduğunu iddia etti.

Polis, cesedin daha sonra otopsiye gönderildiğini ve bu arada mağdurun evine bir ekibin gönderildiğini söyledi.

“Kırık bilezikler, kurbanın terlikleri ve başka eşyalar bulduk. Yaptığımız araştırmada birisinin olay yerinden kanı çıkardığını ortaya çıkardı. Çöp kutusundan kanlı bir bez çıkarıldı. Komşular, kiracılar ve diğer bölge sakinleri de Sanjay'in sık sık kadının evine onunla buluşmak için geldiğini söyledi” dedi bir müfettiş.

Otopsi raporu, kadının boynunda ölümüne neden olan “boğulma/bağlama izleri” bulunduğunu ortaya çıkardı.

Bir polis ekibi kadının evine koştu ve hâlâ orada olan Sanjay tutuklandı. Müfettişler tarafından sorgulandığında cinayeti itiraf etti.

“Olay gecesi kadının evine gittiğini ve onu başka biriyle telefonda konuşurken bulduğunu söyledi. Ona arkadaşlarını sorduğunda cevap vermedi ve işine bakmasını söyledi. Sanjay ayrıca kocasının genellikle iş için şehir dışında kalması nedeniyle dört yıldır kadınla birlikte olduğunu söyledi…” dedi FIR.

Polis, tartışma sırasında adamın kadını ölene kadar boğduğunu, ardından kaza süsü vermek için cesedini evindeki merdivenlerden aşağı ittiğini söyledi.

Polis, 10 yaşındaki çocuğa, suçun koşullarını açıklığa kavuşturmak için danışmanlık verileceğini ve ardından sorgulanacağını söyledi.