Delhili sürücü eski sevgilisinin anısına arabasını süslüyor, aşk hikayesi viral oluyor. Görüntüle | Trendler

Instagram'da yayınlanan yürek ısıtan viral bir Haberda, Delhi'den bir sürücü, dekore edilmiş arabasının arkasındaki duygusal hikayeyi paylaşırken birçok kişinin kalbine dokundu. Instagram kullanıcısı Anupama tarafından yayınlanan Haberda, sürücünün eski sevgilisinin anısına arabasını süslediği görülüyor. Klipte kaydedilen dokunaklı an, sayısız izleyicide yankı buldu ve internette güçlü duygusal tepkilere yol açtı.


Sürücü, aracını kırmızı ışıklarla ve eski sevgilisinin baş harfleriyle süsledi. (Instagram/@Anupama)

Anupama, Haberda otomobil sürücüsünü arabasındaki kırmızı renkli ışıklar ve diğer süslemeler için övdüğünü paylaştı. İltifatı alan sürücü, bunu eski sevgilisinin anısına süslediğini açıkladı. Ayrıca arabanın iç ve dış kısmına da sevgilisinin baş harfleri olan “AS” harflerini yazdı. Ayrıca iş için Delhi'ye taşınmadan sadece iki gün önce evlendiği yürek parçalayıcı ayrıntıyı da paylaşıyor. (Ayrıca Okuyun: Delhili sürücü, aracını kalabalık bir yaya yolundaki bir köprünün üzerinden sürüyor. İzle)

Artık kriketteki en sevdiğiniz oyunu izleyebilirsiniz. Her zaman ve her yerde. Nasıl olduğunu öğrenin
Sürücünün Habersunu buradan izleyin:


Bu gönderi 6 Haziran'da paylaşıldı. Yayınlandığı günden bu yana 300.000'den fazla görüntüleme aldı. Gönderinin yaklaşık 38.000 beğenisi var ve sayılar artmaya devam ediyor. Paylaşımın yorum bölümüne çok sayıda kişi akın ederek tepkilerini paylaştı.

İnsanların tepkisi şöyle oldu:


Birisi şunu yazdı: “Algoritma size Hauz Khas ve çevre bölgelerden kalp kırıklığı hikayeleri getirdiğinde ve artık Sarrah Conner'ın bir anlığına da olsa makinelerle savaşmasını istemediğinizde, böylece o an, gözyaşları gibi zamanda kaybolmaz. yağmur.”

Bir diğeri şunu ekledi: “Umarım yaptığı şeyden memnundur.”

Üçüncüsü, “Aşık erkekler tamamen farklı yaratıklardır” yorumunu yaptı.

Başka biri şunları paylaştı: “Aman Tanrım, Hauz Khas'ın yakınında bu arabadaydım ama şimdi bu harika arabanın Haberin Detaylarıını bilmek çılgınca, biraz yürek parçalayıcı.”


Haberler / Popüler / Delhili sürücü eski sevgilisinin anısına arabasını süslüyor, aşk hikayesi viral oluyor. Görüş