Seelampur'da adam rakibi tarafından vurularak öldürüldü | Dünya

Delhi Polisi Cumartesi günü yaptığı açıklamada, 35 yaşındaki bir adamın Cuma sabahı Delhi'nin kuzeydoğusundaki Seelampur'daki Kabari pazarında reşit olmayan bir çocuk tarafından başının arkasından vurulmasının ardından yaralarından yenik düştüğünü belirterek, suçun A. Caddeye CCTV kamera yerleştirildi.


Küçük çocuk, Kabari Pazarı'nda kurbanı başının arkasından vurarak yere düşmesine neden oldu. (Getty Images/iStockphoto)

Polis, gencin tutuklandığını, suça karışan diğer üç kişinin ise kaçtığını söyledi. Şüpheli ve mağdur bölgedeki iki rakip gruba mensuptu. Küçük çocuğun yaşı hemen belirlenmedi.

Yalnızca HT uygulamasında Hindistan'daki genel seçimlerin hikayesine özel erişim elde edin. Şimdi İndirin!

“Cinayet, gruplar arasında mahalledeki hâkimiyet konusunda yaşanan anlaşmazlık nedeniyle meydana geldi. Birbirlerine hakaret ettiler. DCP (Kuzeydoğu) Joy Tirkey, Cumartesi sabahı genç, kimliği Muhammed Shahnawaz olarak tanımlanan kurbanı takip etti ve onu yakın mesafeden vurdu.

Tirkey, “Kurban Pazar akşamı Lok Nayak Hastanesi'ne kaldırılmış ve aldığı yaralardan dolayı hayatını kaybetmiştir” dedi ve bir vakanın kaydedildiğini de sözlerine ekledi.

“CCTV görüntüleri ve manuel keşif yoluyla saldırganın tutuklanan reşit olmayan bir çocuk olduğu belirlendi. Diğer üç şüphelinin Rehan, Faizan ve Shoaib olduğu belirlendi (polis yalnızca adlarını açıkladı). DCP Tirkey, bunların yakalanmasına yönelik çabaların sürdüğünü ekledi.


HT'nin talk şovu 'Kumkum Chadha ile Röportaj'da siyasi yelpazenin her yerinden liderlerin yaklaşan genel seçimleri tartıştığı yeni bir bölüm olan 'Seçimler 2024: Büyük Resim' açılıyor. Şimdi bak!